Oferta

Oferta

Oferujemy gotowy pakiet marketingu mobilnego dla Ciebie i twojej firmy

2D mobile - dla firm

Mobilna strona internetowa to wizytówka nowoczesnej firmy, która jest zawsze pod ręką i przedstawia wszystkie potrzebne w danej chwili informacje. Mobilna kampania reklamowa zapewni nieograniczony dostęp do najciekawszych informacji i nowości w twojej firmie. Wystarczy zeskanować jeden kod aby otrzymać tysiące informacji.

Aplikacje z kodem 2D

Informacja bez nośnika jest ulotna. Zastosowanie kodu 2D na wizytówce, ulotce reklamowej czy gadżecie przeniesie informacje do nieograniczonej liczby odbiorców. Nasza technologia pozwala na aplikacje kodu na każdej powierzchni i na dowolnym materiale jeśli tylko da się z niego sczytać kod. Nas nie ogranicza nawet wyobraźnia.

Systemy raportujące i analizy

Każde działanie powinno mieć swój cel i oczekiwany skutek. Nasze rozwiązanie pozwoli na kontrolę i analizę kampanii reklamowej opartej na kodach 2D. Dostarczymy narzędzia do analizy i porównania wybranych przez ciebie strategii marketingowej oraz dostarczymy wykresy i raporty wykonanych działań. Aby przetestować działanie skontaktuj się z nami. Klik do formularza